| Diana_3268 a întrebat:

Ce apreciaza un barbat la o femeie?

6 răspunsuri:
| lila_1550 a răspuns:

Pai depinde...si de femeie de felul ei de a fi, fiecare dintre noi este diferit si atunci nici gusturile nu sunt la fel. unii prefera fizicul, altii inteligenta, altii forma ei de a fi etc

| Anakatsu a răspuns:

Eu personal oricat ar fi fata de draguta si de "bine aratoasa" nu pot sa fiu cu ea decat daca poate sa vb deschis cu mine adica. sa nu fie o proasta mai exact happy

| ՀԷՑ a răspuns:

Frumusetea si inteligenta in general... insa, nu putem generaliza, pentru ca fiecare barbat are gusturile lui.hee hee

| BMihai a răspuns:

Un barbat apreciaza foarte multe la o femeie, acum eu zic ca cele mai importante sunt :

dragostea pe care acea femeie eu poarta
respectul
increderea
naturaletea
atentia pe care eu acorda
dorinta de a il face fericit

| cornel a răspuns:

Pai depinde. unii preferea formele.

sau altii si iubirea pentru el.si formele.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felul in care o femeie ii da replica unui barbat, cum il pune la punct. Si feminitatea.

Strict parerea mea.