| DenisaCristiana1996 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca iubitul meu sa fie un pic mai romantic adica cum sa l fac sa ma tina de mana sau sa ma ia in brate? dau fundita

Răspuns Câştigător
| cess a răspuns:

Scumpa,incepe prin a discuta cu el deschis despre lucrurile pe care ti-ar placea sa le faca el cu tine,spune-i fara jena ca-ti doresti sa fie mai romantic,mai dulce cu tine si cu siguranta asa va face! si tu,de asemenea, arata-i dragoste si afectiune si in felul asta poate va face acelasi lucru. bafta multa, pupici:*