| Alexandracoman433 a întrebat:

Buna TPU e normal iubitul sa doarmă cu spatele la voi sau fara sa va tina in brațe?

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai doar nu o sta calare pe tine noaptea, omu vrea sa doarma, noaptea se doarme, te iei in brate in zi.
Eu am nevoie de spatiul meu noaptea, fiecare in camera lui la o adica, nu sa-i aud lui/ei sforaiturile si altele, sau ea sa-mi auda mie, sunt destule femei care gandesc la fel.
Vara abia ma suport pe mine in pat noaptea daca e prea cald, dar sa mai fie cineva acolo.

Si de iubire avem timp dupa munca pana la culcare, zic asa la general.

Deci e normal ca face al tau, lasa-l sa doarma, si dormi si tu.

| Hyperion7 a răspuns:

Posibil e doar obosit, dar e posibil să-i fi zis ceva și nu i-o fi plăcut.
Greu de crezut sa fie altceva.
De ce nu discuți cu el că ai dori sa-i dormi în brațe și așa mai departe?
Ai rezolva mai eficient problema și ai avea și un răspuns mai concret direct de la sursawinking

| gemeni6226 a răspuns:

Sigur ca e normal, eu nici nu as putea dormi asa sa ma tina cineva in brate.Eu trebuie sa am spatiul meu in care sa ma misc in pat cum vreau.De cand ma stiu de n ori ma intorc noaptea de pe o parte pe alta.Nici cand am fost tinara casatorita nu am adormit asa.M-a tinut sotul in brate cit m-a tinut pe urma ne-am intors cu spatele si am dormit.Si apoi sigur ne-am tot invirtit in decursul noptii de n ori si cand eram cu spatele cand fata in fata.Principalul era sa dormim sa ne trezim fresh.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, e normal, omu’ vrea sa doarmă comod.

| goguPatent a răspuns:

Da. Când dormi dormi. Cand te alinți te alinți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Zi merci ca nu se bese.