| TaNn0 a întrebat:

Ce-ar trebui sa fac ca sa ma placa o fata? Cum sa o impresionez, cum sa procedez! Raman dator + Friends+ Funda

5 răspunsuri:
| SiCeDacaRisc a răspuns:

Fii tu insuti! :* Fetele apreciaza asta happy. Si fii glumet, politicos si da dovada de bun simt si maturitate happy.
Fetele apreciaza baietii simtiti si cu un ton de eleganta, si nu baietii badarani si increzuti. Bafta! ♥

| GaNgSty a răspuns:

Incerci sa pari dur in fata ei sa fii mereu amuzant sa te porti mereu mereu frumos cu ea in ciuda glumelor cu prietenii pe care sa le faci in fata ei si din nou sa fii dur si increzator.
P.s. incearca sa te imbraci cat mai frumos si sa fii cat mai increzator si putin "smecheras" asta tine mereu mereu la fetewinking

| cherry0913 a răspuns:

Incearca sa arati cat mai cool, incearca o frizura mai rebela, adica poti sa ti`l ciufulesti putin si incearca sa porti niste tricouri nu foarte largi iar in caz ca esti la scoala incearca o camasa larga si o cravata subtire si nu stransa de gat...cand vorbesti cu ea nu ii da impresia ca esti disperat sau ca incerci sa atragi toata atentia asupra ta(in caz ca sunteti mai multi), cand are o problema incearca sa fii alaturi si sa o sustii dun toate pentru`ele de vedere...

| andrey96 a răspuns:

Pai ma in primul rand trebuie sa fii galant,sa te comporti frumos cu ea, sa ii iei apararea in caz ca se certa cu careva, sa vada si ea si restul lumii ca o placi.Nu exagera! Nu are rost sa faci pe mascariciul, adica no, amuz-o dar nu o face intr-un mod agasant...In rest, o floare, o atentie ceva...Toate cele bune

Serus

| Pufffx a răspuns:

1.Vorbestei frumos(nu ii spune mama ce buna esti mai bine ii spui ca e frumoasa sau ceva de genu)
2.Afla ce muzica ii place de la prietenii ei
3.Incearca sa va faceti prieteni comuni.
4.Sa petrecti timp impreuna
etc...Baftakiss