| Jacatore a întrebat:

cum as putea sa impresionez o fata adica sa ma placa ce ar trebui sa fac fotbasl, muschi etc.?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Trebuie sa stii doar ce sa-i spui.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Poti sa-ti scoti ideea asta cu impresionatu din cap!
Fi doar barbat si va fi ok.

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

O fata se impresioneaza prin felul tau de a fi, prin capacitatea ta intelecutala un machet de muschi e egal cu 0 mai mult conteaza caracterul tau, daca ai un comportament jegos si arati bine ce rezolvi? nimic, nada. mai bine o impresionezi cu ce ai in cap daca e sa te placa, te place si asa cum esti daca nu, nu-i de tine si click dreapta delete da-o in cancer

| Jacatore explică (pentru Denisa_Alexandra_2001):

No nu stii ca esti fata