| scumpik010 a întrebat:

Ce ar trebui sa faca o fata pentru a cuceri un baiat? help... m-am indragostit de un baiat si nu stiu daca si el ma place... c sa facc?straight facehelp!

4 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Pune`ti prietena sa-i spuna. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei e invers...
Trebuie sa faci cumva sa afle (ori eu spui tu ori pui pe cineva sa spuna) si daca te place o sa afli happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e cea mai mare prostie!
Sa-ti pui prietena sa ii spuna lui!
Mai bine du-te tu frumusel la el, ia-l intr-un loc retras, si spune-i ceea ce simti. Ai grija sa nu exagerezi, sa pari o disperata, caci il vei speria. Baiatul va aprecia curajul tau din faptul ca l-ai abordat, si ai putut sa-i spui fara nicio retinere, ce simti pentru el. Se va simti special.
Bafta.

P. S. Asta e toaaaata numa' teorie. Pacat ca eu nu ma pricep la practica big grin Sfat: Nu fii proasta, ca mine.

| jeff_hardy a răspuns:

Trebuie sa faci cumva sa afle (ori eu spui tu ori pui pe cineva sa spuna) si daca te place o sa afl