| Aiicha a întrebat:

Ce ar fi dispus un baiat sa faca pentru o fata pentru a o cuceri?

5 răspunsuri:
| Unique a răspuns:

Totul

| Luori a răspuns:

Sa nu isi arate adevarata fata.( unii)

| CoOsMin a răspuns:

Sa fuga de acasa smug

| Roxana_1723 a răspuns:

Pentru a cuceri o fata, trebuie sa respecti urmatoarele reguli de aur:
*Trebuie sa mirosi a spray la 1 leu de la tiganca de pe colt
*Sa ai numai tricouri roz, sau costume de nunta
*Cu banii de la botezuri trebuie sa ii cumperi seminte
*Sa o plimbi cu trenul
*Sa arati ca esti gentleman si ii cumperi servetele umede si sosete de la tiganii din tranvaiul 41
Si cam astea sunt.
Va fi in limba dupa tine!

| SweetCherry a răspuns:

Nu e vorba de cucerire cu fetelelaughing
Daca fetei nu ii place de respectiv eu zic mai bine sa o lase in pace daca nu vrea sa isi ia o palma peste bot laughing