| deutza_2137 a întrebat:

Hey TPU imi place de un baiat din clasa mea(sunt a 5a) si cred ca si el ma place. vreau sa stiu daca ma place dar nu sa il intreb eu sau sa pun pe cineva sa intrebe. ce sa facc?

3 răspunsuri:
| utilizatorull a răspuns:

Am doua variante pentru tine
1! asteapta pana pe la 16-17 ani dintr-o relatie de acest gen doar pierzi nu o sa te casatoresti cu el o sa se termine odata si o sa plngeti jale mare cand tu poti fi un copil jucaus (la varsta noastra o sa iti para rau ca nu ai fost)
si doi
2! du-te la el spune-i imi place de tine vreau sa facem sex si dupa ce o faceti o sa-i para rau si lui si tie si la casatorie daca o mai apuci nu o sa mai fie nimic spectaculos in noaptea nuntii tale nunta de vis o sa fie un sex simplu banal ca in fiecare zi cu fiecare baiat

Alege sa traiesti frumos! Bafta :*

| 1290 a răspuns:

Poi daca nu pune un prieten de al lui sa-l intrebe unu care se intelege mai bine cu el sau fa-ti un id de mess si da-te drept o fata care ii place de el zii ca l-ai vazut nu stiu unde si intreaba-l daca ii place de cineva! oricum bft! funda? straight face

| Petricăă a răspuns:

Spune-i f2f(fata in fata) asa e cel mai binewinking