| Danutza811 a întrebat:

Ce trebuie sa faca o fata pentru a cuceri un baiat?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa fie ea insasi, daca nu se indragosteste de adevarata ea n-are rost.

| OldSoul a răspuns:

Sa fie ea insasi in preajma lui.

| RainmakerX a răspuns:

Sa aiba corp si atitudine potrivita.(De restul se ocupa baiatul daca este interesat)
Poti sa fii mai apropiata cu el decat cu altii.Isi va da seama ca il placi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să facă nimic.

| BadAngel3 a răspuns:

Nimic.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Trebuie sa ai stil si atitudine. Nu sa te injosesti pentru nimic. Fii indrazneata. Si sa arati ca o fata inteligenta si increzatoare.

| justadream94 a răspuns:

Sa stie sa fie feminina, ingirjita si isteata

| KamyHeey a răspuns:

Incearca sa te apropii de el, sa vezi ce il intereseaza si sa te informezi ca sa para ca sti despre ce e vorba in discutii, imbracate sexy si fi perversa.