| newperson4him a întrebat:

Ce ar trebui sa faca prietenul/prietena vostru/voastra atat de rau ca sa va despartiti de el/ea? Peste ce credeti ca nu ati putea trece intr-un cuplu?thinking Funda raspunsului mai interesant.big grin

Răspuns Câştigător
| Lexii a răspuns:

Pai nu as putea trece peste:
-o palma(daca s-a intamplat odata se va intampla si a doua oara orice ti-ar promite el)
-sa ma insele(daca a facut asta inseamna ca nu te place cu adevarat)
-sa ma santajeze ca daca nu imi incep viata sexuala cu el se v-a desparti de mine.

Cam astea sunt. pup:*

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Sa ma insele.As fi foarte trista, nu cred ca as suporta.Nu suport infidelitatea!
Injuraturi, lovituri.
De obicei sunt foarte rabdatoare, chiar prea cateodata.

| Alisa a răspuns:

Daca ar inceta sa ma mai iubeasca, daca nu m-ar respecta si daca mi-ar insela increderea care i-am acordat-o total.
Numai bine!

| anaaa13 a răspuns:

Pai sa faca aceleasi greseli pe care le-a mai facut odata. happy. gen sa ma insele sau sa-mi vorbeasca urat si sa nu ma respecte.

| kittiecat a răspuns:

Pai de ex. daca ar fi infidel(sa ma insele mai ales cu una din prietenele mele), sa nu stie sa se comporte frumos cu o fata(eu)big grin...si multe altelehappy

| Bianca_papusha a răspuns:

Eu ma bazez pe o singura directie:Respecta-ma ca sa te respect!

| eveline_9271 a răspuns:

Sa nu faca ce a facut deja. Sa plece subit si deodata, sa plece din viata mea fara sa imi lase nici macar o singura explicatie si apoi sa alerge in bratele ei. Nu cred ca am sa il mai primesc ever ever inapoi. Si in genunchi sa vina.batting eyelashes

| alle11v a răspuns:

Pai avand in vedere ca eu tzin foarte mult la iubitul meu mi-ar fi greu sa ma despart de el dar, totusi exista cateva motive:
~sa imi zica dupa un anumit timp de relatie ca are un copil din flori
~sa il prid cu alta fata iar el sa joace teatru ca si cum nu m-ar cunoaste
~sa imi sune prietenul cel mai bun si sa il ameninte sa nu mai vorbeasca cu mine
~daca miar impune reguli de genu "nu iesi din casa fara mine"
~sa dea in mine/sa ma jigneasca foarte rau

cam atat...peste asta nu as trece de nici un fel