| vivigreen a întrebat:

Ce ar trebui sa faci atunci cand ai prima partida de sex ca sa nu te mai doara asa tare (la fete)?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sa fi relax.

| persseuss a răspuns:

Ajuta mult daca l iubesti si faci dragoste nu sex.si te exciti indeajuns si te relaxezi incat sa simti minima placere din asta fiind 1 data.nu mai sta cu gandu aqolo,

| Azµre a răspuns:

Preludiu + Relaxare + Un lubrifiant de calitate pentru a reduce frecarea.

| HouseHouse a răspuns:

Relax all the way!

| IREros a răspuns:

Eu iti pot zice ce am facut eu, si iubita mea a zis ca nu a durut-o, eu nu pot sti, cert e ca nu am simtit cum ca ar fi in dureri.

Nu am trecut direct la fapt, clar. Prima data am inceput sa ne sarutam (a durat ceva), apoia am sarutat-o pe tot corpul si m-am oprit la floarebig grin unde am sarutat-o pana am simtit eu ca s-a umezit natural. Ca sa fim siguri am folosit si putin lubrifiant, apoi incet si cu grija am facut ce era de facut. Daca iubitul tau nu a mai fost pana acum cu nimeni sau cu o fata virgina, pune-l sa se documenteze, se pot evita usor clipe neplacute. Cum spunea cineva mai sus, faceti dragoste nu sex. Succes!

| justgabriela a răspuns:

Sa te relaxezi, sa nu stai sa te gandesti ca o sa te doara. Sa fii excitata indeajuns si lubrifiata big grin MULT SUCCES. SI PROTEJATI-VA!