| TudorGamer a întrebat:

Ce ar vrea sa auda fetele intr-o conversatie? adica ce ar trebui sa spun intro conversatie cu fata pe care o plac ca ea sa ma placa?

2 răspunsuri:
| IreneMay a răspuns:

Cateodata sa fii tu insuti e tot ceea ce poate atrage o fata si o poate face sa te placa. happy Din cauza asta baietii/ fetele sinceri sunt pe cale de disparitie. happy

| CataMihai a răspuns:

Nu stiu frate si eu sunt in aceeasi dilema dar eu procedez in felul inmator:
Ii zic ca arata bine ca imi place parul iei si chesti din astea si dupa ce nu mai am imaginatie ma uit in jurul meu si incerc safac o discutie pe orice tema