| Anonimus247nmn13 a întrebat:

As vrea la intrebarea asta sa raspunda doar fetelelaughing)... deci un baiat ar veni la voi cum ar fi sa intre intro conversatie cu voi cum ati prefera sa inceapa si ce v-ar placea sa va intrebe?

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu prea îmi place să mă abordeze necunoscuți pe stradă sau în alte locuri dar dacă tot începe o conversație măcar să înceapă cu o replică de agățat, una d-aia să te facă să râzi de genul: „Pysy, ești ca antigelul, mă ți fierbinte iarna". Adică dacă tot e suspectă situația măcar să fie amuzantă, nu?

| Indestructible a răspuns:

Mi-ar plăcea să ştie să scrie, în primul rând.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimus247nmn13 explică (pentru Indestructible):

Bine ca stie mata sa scriee!

| Indestructible a răspuns (pentru Anonimus247nmn13):

Ştie, ştie!

| kx123 a răspuns:

Pai conversatii normale, despre scoala, despre pasiuni, hobby-uri. din astea laughing

| paceandlove a răspuns:

Cu scumpo frumoaso, si daca as vr sa stau cu el

| KarinaM a răspuns:

De obicei nu imi place sa ma abordeze necunoscuti, dar daca este cineva pe care il cunosc e mult mai bine... Oricum mi se plac oribile fazele cu pisi, scumpete, frumoaso sau Ai o harta ca m-am pierdut in ochii tai, Parintii tai sunt teroristi, ca tu esti o bomba. Porcarii din astea stii tu