| Fl0ryn19 a întrebat:

Am si eu o problema. De ceva timp vorbesc cu o fata, pe skype in general. I-am spus ca o plac, si ea ma place (suntem impreuna ). Dar eu nu le am cu fetele. Ce ar trebui sa ii spun, ce vrea o fata sa auda, de la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Giany_1998 a răspuns:

Prietene se vede ca esti incepator cu fetele, de acea nu mai iti pune intrebarea in cap ce i-as putea spune, ce ar vrea sa auda de la mine. Sati spun niste generalitati sati poti da seama.
1.In primul rand nstergeti aceste ganduri cum s-o faci ce sa faci.
2. O fata nu se indragosteste de aspectul fizic pentru ea conteaza ca 5, sau 6%, ea se indragosteste de atitudinea ta si in felul cum o tratezi pe ea.
3. Nu vorbi lucruri importante prin mesaje
4. Vorbeste mereu cu ea fata in fata atingeo fa-o sa fie in siguranta, vorbeste cu ea lucrurile importante ca sa-i vezi reactia si privirea, de acea ti-am zis sa nu vorbesti prin mesaje lucruri importante.
6. Daca tot vrei sa-i spui ceva unei fete mai fai coplimente din cand in cand, nu exagere
7. tine-o intr-un mister fata de tine nu-ti pune pe tava toate sentimentele pentru ea toate gandurile stiu ca este greu ca vrei sa vorbesti cu ea despre toate astea, dar iti voi spune clar o vei plictisi. chiar daca vrei sa-i spui scoateo la o intalnire si poarta-te misterios las-o pe ea sa te descopere sasi doreasca sas stie mai multe despre tine spune-i ce simnti pentru ea dar nu tot de-o data moderat.
Daca vrei sa stii mai multe si orce intrebare ai da-mi un mesaj pe imail gianygabriel@yahoo.com
Salut si fi increzator in propriile forte fi tu insusi cu ea oricum s-a indragostit de tine tine-o tot asa in continuare nu te schimba, asta este greseala fatala a baietilor odata ne conportam alfel cand o abordam si odata vazandune impreuna cu ea ne schimbam si ne facem rau cu mana noastra deoarece nu mai suntem aceeasi persoana de care fata s-a indragostit. Ceau

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Fi natural. Nu iti inchipui ca sunt o rasa cu totul diferita de extrateresti. Sunt oameni ca tine. Deci, poarta-te natural, dar nu uita sa mai si bagi de seama daca si-a facut o freza noua, machiaj sau alte lucruri marunte.
Trebuie doar sa nu o plictisesti, sa gasesti mereu ceva itneresant sa ii spui, cev nou, un film, un articol despre te miri ce, etc. Sau... un joc! Si vorbiti pe skype in timp ce va jucati impreuna acelasi joc in acelasi 'spatiu' virtual.

| RAY a răspuns:

Floryn una e sa vb pe skype alta e real, intarnestete prima oara cu ea real aoi mai vezi tu, pe net e doar vrajeala, minciuna, teatru, revino cu picioarele pe pamant

| MskDesign a răspuns:

In loc sa vorbiti pe skype de ce nu iesiti la un suc? Trebuie sa fii tu insuti, important este sa ii captezi atentia.

| Burlacu006 a răspuns:

Deci,fi tu insuti.Nu trebuie sa ii spui vorbe mari, fai si tu complimente cand iesi cu ea din cand in cand ofera-i o floare.Mai departe te descurci tu, esti baiat mare happy, Bafta.