| Demongo a întrebat:

Ce as putea discuta pe messinger cu o fata pe care o plac, dar nu o cunosc asa de bine? Dati-mi mai multe solutii!

Răspuns Câştigător
| rapidistzu a răspuns:

Pai intreab-o in fiecare zi ce face, cum se simte, ce ii place sa faca, si incearca sa fii cat se poate de bun cu ea...si daca stati in acelasi oras invit-o la un suc ceva ....Bafta!

P.S. -vezi sa nu pui intrebari proaste gen ''mai esti virgina''laughing

| Azµre a răspuns (pentru rapidistzu):

Eu sunt virgin tu ești?

| Azµre a răspuns (pentru rapidistzu):

Cam așa ar suna rolling on the floor

| rapidistzu a răspuns (pentru Azµre):

Eu nu laughingrolling on the floor
Las ma se descurca el tongue

5 răspunsuri:
| Iubareatzãã a răspuns:

Pai...in Primul rand incerca sa o cunosti Mai bine. O intrebi des ce face cum se Mai simnte (faceti conversatie). La un moment dat cand vezi ca incepeti sa va intelegeti si e reciproc intreab-o daca te place. Scoate-o in oras la suc, in parc etc. Si Asa se petrece chimia; x Sper ca te-am ajutathappy funda?big grin

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Ce face,daca vrea sa iese in oras sau la o plimbare, cum se simte, daca te place, cum isi petrece sarbatorile, daca ii place de cineva...Nu stiu, gaseste tu! Incearca sa inventezi!