| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face sa imi treaca dorul? Iubitul meu e plecat din tara doar de cateva zile iar eu ma simt orbil, nu pot manca, n pot dormi, iar daca as sta doar in casa as plange non-stop. Vorbesc in fiecare zi cu el, imi zice sa ma gandesc la momentele petrecute impreuna cu zambetul pe buze, am incercat dar mai rau mi-am facut.

3 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Socializeaza, nu sta singura in casa ca mai rau iti faci. Sau ia-ti prietena cea mai buna sau prietenii si faceti lucruri care va distreaza cel mai mult. Te vei obsnuit dupa, e doar o chestiune de timp. bye

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Pleaca dupa el! oriunde ar fi tu poti strabate mii si mii de km doar pentru a-l intalni! pentru ca aici e vorba de dragoste adevarata!

| fleurs a răspuns:

Gaseste-ti o ocupatie alta decat aceea de a sta in casa, cocheteaza cu prietenele, mergi la strand si incearca sa iti distragi atentia de la problema ta
succes!