| EmanuelThN a întrebat:

astazi mia plecat cineva foarte important intr-o tara straina si de atunci tot plang mi-e dor de ea si ma gandesc la momentele petrecute impreuna cum pot face sa uit si sami revin chiar numai pot crying(( fundita

Răspuns Câştigător
| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Incearca sa iesi pe afara cheama-ti un prieten si iesi cu el daca vei sta sa te gandesti nu ai sa uiti sau sun-o daca poti...big grin asa ti se va mai duce dorul.dar cand vine? a plecat de tot? sad

| EmanuelThN explică (pentru DAAAAAAAAAA):

Multumesc mult iti ran dator happy si nu na plecat de tot

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru EmanuelThN):

happy cu placere! si sper sa iti revii.winking

| EmanuelThN explică (pentru DAAAAAAAAAA):

happy pot sa iti pun o intrebare?
cati ani ai?

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru EmanuelThN):

happy pai...14 ani. u?

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Tu cati ani ai? happy

| EmanuelThN explică (pentru DAAAAAAAAAA):

La fel.
Multi inainte!

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru EmanuelThN):

Multumesc la fel!

| EmanuelThN explică (pentru DAAAAAAAAAA):

Folosesti yahoo messenger?

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru EmanuelThN):

Da

| EmanuelThN explică (pentru DAAAAAAAAAA):

Daca vrei dai add la emaneulchircan

| DAAAAAAAAAA a răspuns (pentru EmanuelThN):

Dar dc?

16 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,Emanuel!
îmi pare foarte rău pentru tine! ştii, poate că timp de maxim o săptămână o să suferi după ea, dar cu timpul o să vezi că îţi trece.nu o să poţi să stai supărat tot timpul din această cauză. gândeşte-te că el/ea se va întoarce, şi atunci o să poţi să stai numai cu ea.deci,încearcă să te înveseleşti puţin! ştii cum? făcând diferite activităţi.cum ar fi:
-citeşte bancuri.aşa poate te mai bufneşte râsul, şi îţi iei gândul de la situaţie.
-uită-te la un film.de obicei, după ce vizionezi unul, îţi rămâne în cap cel puţin o oră ceea ce s-a întâmplat acolo.şi o să uiţi de acea persoană.
-fă ce îţi place! aşa te vei simţi mai în largul tău.
şi, înca ceva:păstrează legătura cu ea/el.pentru că, aşa te vei simţi mai aproape de acea persoană.
sper că ţi-am fost de ajutor! succes şi o zi frumoasă!

| IonutAxi a răspuns:

O sa iti revii.

| cocolino97 a răspuns:

Poi...ai putea sa te gandesti la altceva sau sa faci ceva ce iti place ceva ce te face fericit(ceva ce te bucura) "fundita"?