| KellyK13M a întrebat:

Ce as putea s fac? Imi place un baiat, e vecin cu mine acum este racit si nu iese din casa. Noi mai vorbim prin mesaje dar in ultimul timp nu prea stiu ce sa vb cu el Aveti idei de subiecte ca sa pot vb cu el?

Răspuns Câştigător
| Acaikus a răspuns:

Odata : lol a doua oara : depinde si ceai vb cu el pana acum pentru ati da idei ca sa nu se repete oricum daca zici ca iti place d el incearca sai pui intrebari care sa-l faca sa-ti dea raspunsuri care sa te ajute sa vezi daca te place si cand esti sigura ca te place macar 70% spune-i ca il iubesti oricum un baiat nu prea refuza cand ii este ceruta dragostea daca ma intelegiwinking funda?big grin

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii poti spune ca iti place de el si vezi cum reactioneaza, poate e de acord si vezi ce ii mai spui.

| KellyK13M explică:

Inca nu dau funda astept mai multe raspunsuriwinking

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Ai putea sa il suni sa vezi ce face si eventual daca esti cu el in clasa sa ii duci lectile.hee hee
Anyway,fi naturala dude',ca altfel nu iti iese nimic happy. Gandeste'te la lucrurile care il pasioneaza thinking-ma rog,discutati pe tema asta happy.Ori,intra cu el pe mess(presupun ca are nethee hee ), sau cand se face bine invita'l si tu pe afara, sau sa iesiti la un film.
Baftabatting eyelashes!

| visatoarea01 a răspuns:

Ar fi o idee:sa ii faci o vizita si sa te oferi ii duci si o ceasca cu ceai facut de tine.

| andreiapostol2b a răspuns:

Vorbeste cu el ce il intereseaza de exemplu sa te invete sa mergi ca el pe role si o sa te apropi de Mihai

| andreiapostol2b a răspuns:

Vorbeste cu el ce il intereseaza cum ar fi sa te invete sa te dai ca el pe role si o sa te apropi de mihai