| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Salut am 15 ani sunt baiat si imi place de o fata cu un an mai mic cu mine( e in clasa a8a)
mai iesim uneori dar doar asa cu in grup si povestim si in ultimul timp am inceput sa vorbim si pe mes si prin mesaje
mi-ati putea da o idee despre cum sa-i spun ca o plac sau macar cum sa-i arat astapuppy dog eyes? multumesc

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce nu-i spui direct ca o placi? E asa de greu? Crede-ma ca nu! Nu esti primul baiat si nici ultimul care trece prin asta. Bine ar fi sa-i spui fata in fata, pentru ca prin mesaje nu e asa de "romantic" si s-ar putea sa nu te creada. Rusine nu are de ce sa-ti fie, sau daca iti e ar trebuie sa faci cumva sa treci peste asta, pentru ca nu vei rezolva nimic daca vei fi timid. Incearca sa faci sa fiti doar voi doi si sa-i spui ceea ce simti. Succes! ^_^

| LeuTz a răspuns:

Nu fa prostia sa ii zici ca o placi ci doar da-i de inteles.Daca ii spui ca o placi ea te va lua pe post de catelus daca sentimentul nu e reciproc. Flirtreaza, da-te la ea (cu limita) si asa ea isi va pune intrebarea daca te place.Vei fi in acelasi timp si misterios si placut. Spusul sentimentelor din prima este pentru fatalai.Succes

| TheSpecialOne a răspuns:

Da-te pe langa ea... invit-o doar pe ea nu si restul grupului, acum depinde si de firea ei si daca te place cat de cat sau nu dar m-ai si pipaie-o dar cu limita si bun simt...

| imyourdestiny2 a răspuns:

Pai avand in vedere ca esti baiattonguelaughing
si nu fata... poti s-o intrebi direct sau sa intrebi pe cineva din gasca daca si ea t place. daca t refuza ii zici ca nu vrei sa striki pr cu eabig grin
SUCCES:*:*

| TheThingThatShouldNotBe explică:

Problema ii ca nu stiu cum sa-i spun.nu vreau sa-i spun asa direct sa merg la ea si "hei te plac"...si nu stiu cum sa o facpuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

spune-i ma ca ti la ea, ce ti-e rusine asa, ce dracu ma ne faci de ris?