| amalia_4709 a întrebat:

Ce as putea sa iau pentru raul de avion.mentionez ca e prima data cand trebuie sa merg si imi e si teama. voi ati calatorit vreodata cu avionul? vreau raspunsuri va rog. mi-e teama foarte tare.

3 răspunsuri:
| LavsKitty a răspuns:

Da, eu am calatorit si eram la fel de speriata ca tine. Dar totu` este foarte frumos, te uiti pe geam, vezi norii. e superb!love struckx si nici n`o sa te mai gandesti ca iti este frica, e foarte frumos o sa vezi. invinge-ti teama, pup :***

| Daviiiiiid a răspuns:

Heii.Nu trebuie sa iti fie teama, gandeste`te la ceva fumos. am fost si eu cu avionul, aveam acelasi sentiment. doarcand decolezi este putina "adrenalina", in rest nimic. Acum pentru raul de avion, masina etc. poti sa iei, medicamentul "metoclopramid"happy. Bafta si sa ajungi in siguranta!:*

Răspuns utilizator avertizat