| selenagomezro a întrebat:

Peste 3 saptamani va trebui sa zbor cu avionul, nu este prima data, dar imi este teama, vad la tv doar avioane filme cu avioane parca ma apuca frica mai tare. Ce sa fac sa scap de aceasta teama?

Răspuns Câştigător
| OitaZburdalnica a răspuns:

Eu nu am fost cu avionul, dar iti pot da un sfat: gandeste-te la urmatorul lucru:
masinile sunt mai periculoase decat avioanele.de cate ori ai vazut la tv avioane prabusite si de cate ori ai vazut masini zdrobite? plus ca la avion se iau mai multe masuri de siguranta. sper ca ti-a trecut fricabig grin

1 răspuns:
| DulceLup a răspuns:

Cumpara o revista de citit.winking