| saresipiper a întrebat:

Ce ati crede daca ati fi singura fata din clasa care nu primeste martisor?

Elena,
Repostata

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Se pare ca ai mai patit-o. sorry. iti cumperi si ti-l pui.

| Sofer a răspuns:

Normal toate fetele primesc mărțișor. Dacă nu ai primit. Îmi pare rău pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| ancaval a răspuns:

Urât din partea băieților. Așa ceva nu se face. Ori dai la toate, ori la niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are un amarat de martisor o asa de mare valoare? Si eu aveam colege care nu primeau si nu faceau o drama din asta. Pur si simplu nu ai primit, nu e mare lucru, baietii plac pe altele din clasa, poate esti mai retrasa.
Nu e mare branza, sa ai sanatate si sa iei note bune, aia e mare lucru!

| Ely1234567 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa se facă diferențe între fete una este prea frumoasa și îi dau mărțișor dar la cealaltă dacă este mai retrasa sau nu este asa fitoasa nu ii dau mărțișor.
Dar asa sunt baieti din ziua de azi doar dacă ai un fund super bombat și niște amărâte de silicoane meriți sa fi băgată în seama happy

| MaiaMaia31 a răspuns:

Si nici nu trebuie sa iti pese, lasa-i in pace! Nu pune la suflet nimicuri de genul!