| andreea_1536 a întrebat:

Ce ati face cu partenerul/partenera intr-un petting(preludiu), ceva mai special? sau ce vi se pare excitant?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Poi petting este cel mai bun cuvant. ii saruti.si ii atingi tot corpul partenerului.sa ii descoperi punctele sensibile. unde se excita cel mai tare.si de ele profiti cat poti mai mult.fiecare persoana are locurile lui unde se simte bine.in general.sunt gatu. dupa ureche.pieptul.organul sexual tot la barbati.si la femei clitorisul...spatele.si ceafa.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eu de partenera nici sa nu aud, i-as prezenta un baiat de treaba sa o faca cu ea cu mine ramane o amicawinking