| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati fel de relatie ati prefera, una in care sa-l(o) vezi o data la doua-trei luni, cate doua luni, sau sa-l(o) vezi mai des cate 3-4 zile?

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Orice relatie la distanta este dificila, o spun din proprie experienta, dar daca exista sentimente puternice si speranta ca intr-o zi veti fi impreuna, merita de incercat.

| livi_5695 a răspuns:

Sa l vezi la 3-4 zile ca daca iti doresti sa te intalnesti cu prietena/-ul tau odata la 2-3 luni inseamna ca nu ti face placere prezenta lui/ei sau stai cu el/ea doar din plictiseala

| T. AC a răspuns:

O relatie la distanta e mai greu de pastrat dar sunt si oameni care daca stau mult impreuna se plictisesc unul de altul dar la distanta traesc cu speranta de a ajunge la acel cineva drag cum crezi si tu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Livi, nu cred ca ai dreptate. Am o relatie la distanta, de 3 luni de zile. Sentimentele sunt mai puternice ca niciodata. A fost o intamplace ca ne-am cunoscut. E adevarat ca e greu acest tip de relatie, dar cu dragoste, intelegere si devotament se poate ajunge departe...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

RAR :X

un week-end la o luna mi se pare perfect deocamdata...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Odata la 2-3 luni inseamna ca nu ti face placere prezenta lui/ei straight face cu sigurantza ca daca se vad rar, inseamna ca nu se iubescstraight face cine te iubeste, te kuta, e langa tine cand ai cea mai mare nevoie, nu te lasa balta.cand si te vede rar inseamna ca nu-i pasa deloc de tine si nu simte nimicstraight face