| beauty a întrebat:

Ce ati fi in stare sa faceti pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face tot ce mi-ar sta in putinta sa il stiu fericit, iar daca vreodata as simti ca nu mai e fericit cu mine, m-as retrage, nu se poate spune in cuvinte ce poti face din dragoste, cuvinbtele nu-s de ajuns! Dar de-ar fi sa moara, jumatate din inima mea pleaca cu el in mormant!

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pentru persoana iubita as face aproape orice sa ii fie bine si sa fie fericit, dar oricum ca sa fac sacrificii pentru el, m-as gandi daca merita si daca ar face si el pentru mine asa, ca nimic nu e mai rau decat sa iubesti si sa faci orice pentru cineva iar acea persoana sa te priveasca cu indiferentasad.

| JeSa a răspuns:

Daca ea e fericita si eu sunt, per forta... deci m-as jertfiwinkingtongue

| daii a răspuns:

Totul.

by daiiwinking

| LCD a răspuns:

E persoana iubita...deci tot

| Deeiu a răspuns:

Asta m-a intrebat si el... m-a intrebat unde ar fi limita la ce as face pentru el.
I-am raspuns ca daca l-as iubi atat de mult pentru mine n-ar mai exista mama, tata, sora, frate...
Si as fii in stare sa fug cu el in lume, chiar daca viitoru` nu ne este asiguratlove struck`

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Pff...eu de exemplu m`am certat cu parinti pentru el straight face

| SCUFY a răspuns:

Tot ce ar fi cu putinta pentru fericirea ei.

| alexandra35 a răspuns:

As fiin stare sa fac orice daca nu miar face rau

| motanelul a răspuns:

Ce as face eu pentru persoana iubita? pai ce sa zic eu sunt in stare sa fac orice pentru ea, sa stiu ca este fericita alaturi de mine, si ca nu duce lipsa de nimic, in primul rand i-as oferii multa iubire, si sa se stie in siguranta langa mine, protejata. Dar si ea sa imi ofere macar jumatete din ce ii ofer eu, ca nu poti iubi pentru 2, si iubire cu forta nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma arunc in dunare, da nu acum ...varahee hee Nu pot sa zic ca as face orice, unele lucruri sunt chiar imposibil de indeplinit, cred ca mi-as da silinta sa o fac fericita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, dar sigur nu i-as aduce muraturi in toiul noptii daca ar lovi-o pofta (apropo de o intrebare mai veche) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pentru persoana iubita as intoarce muntii, as darima pamintul! pentru el!
Multe ce poti face! doar trebuie sa iubesti cu adevarat! Mi-as da si inima! Daca ar iubi pe alta
l-as lasa sa plece! nu importa ca eu voi suferi, important e ca el va fi fericit si nu va suferi departe de sufletul care-l iubeste...As da tot cei mai bun din mine...

Multe se intimpla! As da totul pentru ca el este totul...

| adynico a răspuns:

Crede-ma ca as face orice sa ii fie lui bine...il iubesc prea mult! Deci...as face orice numai sa il vad pe el ca e fericit!