| Nastia a întrebat:

Ce sacrificiu mare ati fi in stare sa faceti pentu persoana iubita?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Poi daca mi-as da inima.as muri.deci fac fix un draq, daca imi zice de Luna.inseamna ca e cu capu. abia a ajuns Armstrong, dar eu. Daca imi zice sa. i dau toata iubirea din lume.ar trebuie sa conving 4 miliarde de oamenii sa imi dea.(cam greu, nu? ).
Dar... Pot sa-i ofer TOATA DRAGOSTEA mea. sper sa-i ajunga happy

13 răspunsuri:
| Encore a răspuns:

Are toata iubirea mea, nu cred are nevoie sa fac vreun sacrificiu pentru ea.

| Ben. a răspuns:

Nu cred ca as putea sa zic ca e un sacrificiu cand e vorba de persoana iubita.mai degraba asta se numeste datorie, din punctul meu de vedere." sacrificiu" e vis-a -vis de o persoana straina.

| canarita a răspuns:

Faptul ca am facut sacrificii sa fiu cu el n-a fost apreciat extraordinar pentru ca el nu realizeaza asta, nu se poate pune in locul meu.Sacrific timp...pe care il petrec departe de parintii mei...asta e cel mai mare dintre toate...restul chiar nu mai conteaza...

| DiMoDi a răspuns:

Cred că nici un sacrificiu, nu mi s-ar părea PREA mare happy

| MarYoBenucci a răspuns:

Eu .hmm deja am am facut un sacrificiu happy sa-ti povestesc...vara trecuta la mare. eram cu fosta gagic ne-a luat marea in larg...era agitata. si nu stia sa inoate... unde ne-a dus era cam 2 m jumate apa... ea nestiind sa inoate trebuia so tin la suprafata. si tot in acelasi timp sa merg inspre mal ca sa zic asa... a fost nasol 5 minute m-am zbatut iesind si intrand in apa tinando ca sa nu se inece ea. tin sa precizez ca am avut un moment foarte nasol. cred ca imi tinusem respiratia cam 20 de secunde nu ma gandeam la mine ma gandeam la ea so salvez...sa nu moara (Tar*a ) daca m-ai stateam 5 secunde maxim ala eram happy pentru ca incepusem sa inghit apa. noroc cu niste prieteni care ne-au vazut si ne-au adus o saltea... oricum norocul meu este ca nu m-am pierdut. si am tinut totul sub control pana la o limita... numai sacrificii peste sacrificii am facut pentru una care nu a tinut la mine timp de 1 an si 2 luni urat frate sa traiesti in minciuna. oh go on

| BUBULINA a răspuns:

Am facut si acum imi pare rau
si'a batut joc de mine

| adyth a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre persoana iubita.pentru ca n'am ajuns la stadiul acesta, dar pentru prietenii si familia mea...as da orice... fara ezitare.

| REMiXDJ a răspuns:

Poiii...depinde de persoana - sacrificiu e impropriu spus, Cel mai mare sacrificiu ca sa zic ca tine ar fi sa ai fii loial pana la moarte. Ce e mai frumos decit atat!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As sacrifica un prezervativ...totusi cam mult, dar as face'o rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic...nu cred ca este nevoie de un anume sacrificiu pentru ai arata cat tin la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am fost pus in situatie deci nu stiu.Am facut citeva dar nu stiu daca se vor ivi altele mai mari.Deci am sa te anunt dupa "momentul "respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as face unul, m-as arunca in urma trenului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

St in stare sa fac orice pentru prs iubita, binenteles, daca merita?