| BabyWL a întrebat:

Ce ati fi in stare sa faceti pentru persoana iubita? :X

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Cand iubesti neconditionat si fara retineri ai face orice pentru persoana iubita.(nu ma refer la lucrurile care m-ar compromite ci la cele bune, de bun augur, demne de o relatie sanatoasa).

11 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Depinde ce ar fi nevoie. I-as dona un organ sau o bucata de ficat sau sange... Trebuia sa dai o situatie specifica; asa, sunt multe posibilitati si fiecare merita analizata.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Orice.binenteles daca si el ar face acelasi lucru. daca iubesti din tot sufletul ai face orice happy happy

| DenissaDeea a răspuns:

Da cu siguranta, imi dau si viata pentru el/si cred ca el ar face la fel!

| selef a răspuns:

25-50 flotari.

| adda_7951 a răspuns:

Aproape orice, si subliniez aproape...am prioritatile mele si daca ma iubeste si merita iubirea mea va intelegehappy

| BabyWL explică:

Nu neaparat sa fie o stiuatie. In orice situatie posibila ce ati putea face pentru el/ea. Stiu ca sunt multe dar prefer ca fiecare sa se gandeasca la cate o situatie si sa dea raspunsu adecvat situatiei la care se gandeste.

| Celcestietot a răspuns:

Asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi in stare sa fac orce. sa ma lupt cu caini. sa sr de pe bloc.numai ca sa ma iubeasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DE TOATE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as oferi libertate
adica sa ma iubeasca pentru ca asa vrea ea, sa fie ceva natural. fara sa se simta obligata fata de mine cu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ce lar face fericit