| justify a întrebat:

Ce ati fi in stare sa faceti pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| M.J. a răspuns:

Daca merita, as face totul

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, cred ca as face orice, daca as sti k merita si ca ma iubeste cu adv...pentru jumatatea mea, aproape orice, nu chiar orice de ex nu as omori pe nimeni si multe altele...

| liz23 a răspuns:

Orice imi sta in putere sa fac, dar sa simt ca se merita

| emi a răspuns:

Sa ma ofer lui trup si suflet, sperante si vointa, rabdare si mangaieri.
Atat.Consider ca mai mult nu pot face, nimic mai mult nu ar putea sa-i demonstreze ca-l iubesc...

| gabriela_7862 a răspuns:

Daca e jumatatea mea, absolut orice.

| MissCamelia a răspuns:

Orice in afara de crima, drogat, prostituat

| ancutzasweet a răspuns:

Pai as face orice. daca intr-adevar ar merita...Intotdeauna trebuie sa gandim de 2 ori inainte de a face un lucru nesabuit.fiindca fiindca iubirea abureste oglinda ratiuni.kiss

| mikella a răspuns:

I-as raspunde cu aceeasi moneda:ma iubeste il iubesc; ma respecta il respect; ma alinta il alint; se sacrifica ma sacrific.cred ca e suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in cazul meu e sotia. mi-as da si viata daca ar fi nevoie.si daca as sti ca nu ma iubeste as faceo pentru copii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput puterea de sacrificiu este imensa si de nestapanit, cu timpul omul capata experienta pe plan sentimental, este ranit si nu uita, apare indiferenta sau ura, pe urma incepi sa te sacrifici dar de data asta cu discernamant, si cerni si iar cerni pana cand realizezi ca nu merita nimeni sa faci efortul de al iubi, in afara de copii, iubire neconditionata (dar aici nu se vorbeste despre ei ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As lupta cu toata fiinta mea sa il fac fericit, sa gaseasca in mine sprijin, respect, incredere, siguranta...

| mariaale a răspuns:

Ory ce