| Flinn a întrebat:

Ce ati simtit la primul sarut? cum a fost. Vreau detalii. dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Me_3722 a răspuns:

Hey buna!
Primul sarut a fost forte bine :XAm simtit ca ma iubeste cu adevarat! A fost de cam 10 secunde:X:*:**:*M-am simtit bine happyDar aveam putine emotii!happy

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am simtit o emotie puternica. A fost ceva frumos. Mai ales ca nu ma asteptam.

| cossmy a răspuns:

A fost interesant. Da la urma urmei, mai mult mi-a fost frica ca nu stiam cum e, si p urma, cum zice si Stefan... e doar un sarutwinking

| adi4ever a răspuns:

Nimic

| elyssa20 a răspuns:

Primul sarut (mozol), senzatie unica!

| :X pinky love you :X a răspuns:

Poi. Primul sarut a fost la 14 anisori si fost perfect. A fost vointa nu obligatie[pedeapsa sau altceva] si a fost dulce day dreaming am sa-mi amintesc primul srut toata viata big grin

| DenisaMetal a răspuns:

Am avut parte de el dar nu de la persoana doritasad.

| Fllly a răspuns:

Si acum mil amintesc, mi l-a furat pe nepregatite...smugday dreaming

| BaByTzZa a răspuns:

Pur si simplu este un sarut asta iti vine de la sine cand te saruti ork e ceva frumos si t simnti bine :*pup

| Marii a răspuns:

A fost un simplu sarut, pentru mine nu-i ceva de tinut minte, toata viata o sa ma sarut, de ce ar conta asa de mult primul?

| kennyisdead a răspuns:

Tin minte ca mi-a venit sa vomit si au fost multe emotii.
dar se invata repedehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat dar nu imi amintesc primul sarut laughing Probabil a fost cu o persoana care nu era importanta pentru mine la momentul ala. In schimb prima fata pe care pot spune ca am iubit-o nu o sa o uit niciodata si imi amintesc cu lux de amanunte fiecare minut din relatia aia chiar daca au trecut ceva ani buni de atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram indragostita de 2 de acel baiat si dupa ce ne-am pupat imi amintesc ca ma ajuns acasa pe 7 carari happy

| al3xxxutz a răspuns:

Pai...nimic spectaculos doar cateva emotii(cam multe)winking

| stelistu:X a răspuns:

Care ati citit Iona de Marin Sorescu stit se zice Iona ca la primul sarut a simtit doar un gust de carnelaughing

| ‹³Janne .‹³ Chriss a răspuns:

Pe nepregatite :-x. Cam 12 secunde. A fost duulcebatting eyelashes.
M'am simtiti super. Cateva emotii dar mi-au trecut. Au fost la 14 ani. blushing

| utzy a răspuns:

A fost super, acum depinde cu cine :p