| Lorrybwa10 a întrebat:

vreau sa stiu voi ce ati simtit la primul sarut?

5 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Primul sarut... A trecut cam mult timp de la primul meu sarut insa am si acum in minte senzatia aia de stangacie, teama de a nu o da in bara, amestecate cu emotiile si senzatia aceea ca noi 2 eram pe un norisor pufos, ca eram centrul universului si sa nu uit de dragoste, simteam ca iubesc si ca sunt iubita (sper sa nu fi aberat prea mult) big grin

| MskDesign a răspuns (pentru NoName0x0):

Da! Iubirile adolescentine sunt cele ma frumoase.

| NoName0x0 a răspuns (pentru MskDesign):

Datorita emotiilor pe care abia incepi sa le traiesti, emotii care pana atunci nu le.ai mai trait. Esti de acord cu mine?

| MskDesign a răspuns (pentru NoName0x0):

Da,bineinteles ca sunt de acord.

| tanya136 a răspuns:

Prima oară a fost senzational... tot corpul îmi tremura si eramai puțin speriata el fiind mai mare...dar a fost smecher