| Tzucu a întrebat:

Ce ati vrut sa-i faceti unui prieten si nu i-ati facut? [ceva nebunesc]

Răspuns Câştigător
| Alexutzu_8327 a răspuns:

Sa imi bag p. a in masa, sa ii pun pasta de dinti in chiloti, sa ii schimb pasta de dinti cu sperma rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Las duce la o panarama, sa o faca si el saracu are 23 de ani si e virgin.

| AnonimA a răspuns:

Pai sa ii dau o bataie sora cu moarteablushingasta am vrut s aii fac une-i pr da rnu am pututoh go on sufletu astasigh

=) bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da laughing.
Eu cum mereu trebuie sa imi dovedesc ca sunt mai buna ca oricine aveam in plan urmatoarea situatie laughing :
Cum tipu era inebunit dupa o fata, mi-am propus eu frumos sa il chem intr'o scara si sa fumam, sa ma pun in bratele lui si sa il sarut cat mai provocator, sa ma frec de el laughing.
Dar m-am trezit repede la realitate rolling on the floor, nu e de mine tipu laughing).

xoxo