| uningermik a întrebat:

Ce v-ati dori sa faceti dar nu aveti tupeu... Ceva nebunesc?

Răspuns Câştigător
| Leracika a răspuns:

As vrea sa fac sex, dar mi-i rusine si plus la toate consider ca virsta e mica pentru asa ceva(17 ani)...

7 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Sa plec si sa uit de toate.

| Maya. a răspuns:

Sa dau o tura pana la mare singura.Sau sa-i "fur" masina tatalui si sa ma plimb ca nebuna prin oras.ma rog, astea sunt nesemnificative. o chestie nebuneasca pentru mine ar fi ceva teribil pentru altiilaughing

| Mirela a răspuns:

Sa plec prin tsara[fara sa stie cineva...sau doar o persoana sa-mi linisteasca parintii rolling on the floor sa nu ma duc acasa cu politia]. eventual la mare :X cu prietenii laughing si acolo sa facem mai multe nebunii big grin

Dar tubatting eyelashes?

| c8ilu a răspuns:

Sa-i dau directoarei o flegma-ntre ochi laughing

cee?! big grin ai zis ce mi-as dori si nu am tupeu. tupeu am, dar sunt probabilitati sa ma exmatriculeze rolling on the floor

lasand glumele la o parte, mi-ar placea sa umblu ca nebuna prin toata lumeaaaaa love struck

| uningermik explică:

Eu sincer as vrea sa plec departe de tot si de toti sa plec cu prietenu meu sa colindam lumea amandoi asta mi-as dori eu dar nu am tupeu sa o fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ne strangem o gasca mai mare si sa plecam undeva fara parinti.mare, muntelaughingnu conteaza. distractie\m/hee hee. Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as dori sa inving rautatea oamenilor iar restul ar venii de la sine
. Mai nebunesc decat atat ce ar mai fii?