| Shuellen a întrebat:

Ce-ati zice daca v-ati indragosti de unul dintre membrii TPU? astept pareri

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare este propriul său arbitru!
Dacă ne invită la nuntă venim.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu cred în așa ceva!
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Si daca s-a intamplat asta? Nu conteaza. Important e ca relatia sa mearga.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru mine personal...slabe sperante! Doar daca nu oi intra in "saptamana ai oarba" si ma voi indragosti de vreun pustan (care pana la urma se va dovedi ca este fata!)! My good!

mlm
| mlm a răspuns:

De ce nu, in ziua de azi totul este ok.Nu cred ca este nimic anormal tinand cont ca suntem o comunitate si cine stie ce se poate intampla intre membri(te poti indragosti, poti iesi la un suc, te poti intalni pe strada, poti merge la un film sau poti fi chiar coleg de scoala sau de serviciu).

| SweetCandy a răspuns:

Adica o relatie pe net? ca daca ne-am cunoste pe TPU, ne0am schimba id-urile si am vb pe messbig grin pai ce sa zic?thinking eu nu cred in relatii pe net si al distanta deci... mie nu mi s-ar intampla dar am vazut ca exista asa ceva si nu prea rezista asa ca... daca m-as indragosti relatia ar ramane la platonica.happy

| Narfundo a răspuns:

Mi-sar parea super tarebig grin.Ar fi o aventura, comedie, poate putin horror daca persoana care o intalnesti este cum nu te-ai astepta sa fielaughing.

| sasha a răspuns:

Imi e greu sa ma indragostesc de o persoana in urma unor raspunsuri date pe acest site mai ales de persoane care au la imagine profil poze cu vedete, desene animate, etc. as incerca asa cu o persoana pentru ca am vb cu ea si pe mess si pare ok, dar momentan am prietena iar distanta pentru mine e o mare problema
.big grinwinking

| OanaG a răspuns:

Interesant, parca era o domnisorica care umbla dupa cineva p`aici thinking Totul e posibil, poate se va infiripa vreo relatie intre cineva de pe aici!

| Fifylici a răspuns:

Prefer sa nu comentez ca ma i-au degetele pe dinainte.

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Pai te poti indragosti de absolut cine vrei u.winkingnu e nimic ciudathappy

| nekane a răspuns:

N-as zice nimic. O perioada am fost convinsa ca mi s-a intamplat asa ceva. Dar sunt doar iluzii create in fata calculatorului in momente de singuratate.iti trece repede.

| Anna_4837 a răspuns:

Ummmm posibil :-s dar nu mi se pare nimic rau in asta.Ar fi chiar palpitant si cu putina adrenalina

| Nata_9789 a răspuns:

Eu personal nu cred in dragoste virtuala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai celui care ii place sa aiba o relatie la distanta li se poate intampla asa ceva