| anonim_4396 a întrebat:

Ce bautura te ajuta sa rezisti mai mult sa rezisti in pat? Unii spun ca vinul rosu,altii ca spun ca o bautura spirtoasa ajuta pentru ca sunt inhibatoare, voi ce parere aveti

25 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Laxativele

| RAY a răspuns:

Usturoiul,alcoolul face ca penisul sa nu intre in erectie

| SoleX a răspuns (pentru RAY):

De asta nu am mai auzit niciodata!laughingO sa introduc usturoiul in dieta mea zilnica!

| RAY a răspuns (pentru SoleX):

Da,e foarte sanatos

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai probleme erectile sau de ejaculare precoce, nu te ajuta nimic, dimpotriva, alcoolul ti-o blegeste de tot!

| SoleX a răspuns (pentru Violleta2022):

Vad ca altii sunt de alta parere, si tind sa cred ca o spun din experienta! Probabil ca o blegeste daca bei in cantitate mare, dar daca bei 1-2 pahare de cabernet nu cred ca ramai cu ea lata!

| Violleta2022 a răspuns (pentru SoleX):

Mai citeste odata ce am scris!
Am spus: "daca ai probleme erectile sau de ejaculare precoce..."

| SoleX a răspuns (pentru Violleta2022):

Am inteles, am 20 de ani, nu am probleme de genul, doar ca vreau o mica prelungire la o partida de sex si atat!

| Violleta2022 a răspuns (pentru SoleX):

"Prelungirea" aceea se poate obtine prin autocontrol, dar numai dupa ani buni de experienta, cand vei invata toate tricurile ca sa-l poti potolii si bucura de moment, mai mult.

| relian a răspuns:

Pentru unele persoane da unele bauturi fac ce spui tu, dar asta nu cand esti tanar sau la inceput, ma refer inceputu vietii sexuale.Bautira alcoolica de fapt unora le mai taie sau le mai amortesc nervii,de aici si chestia asta ca rezista mai mult.Dar de fapt asta este asa stiu si eu sa bei din an in paste,daca o faci zilnic dupa o vreme nu o sa o mai simti deloc laughing adica vreau sa zic ca nu-ti aduce bautura avantaj pe termen lung.Dar asa este cand esti ametit acea excitatie f puternica nu mai e parca la fel,devii mai relaxat de aici si ejacularea mai tarzie,dar nu-ti inchipui ca deacu faci cu orele laughing.Pe termen lung din ce aud, citesc nu ajuta deloc, ba chiar dauneaza.
Daca vreai sa folosesti ceva atunci cumpara un spary de la sexshop, spui pentru ce anume si cu ala n-o sa ai probleme, sigur, garantat.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa bei ca sa faci sex.
Pur si simplu iti asumi ca asa esti tu, exersezi mai des cu ajutorul partenerului ce trebuie sa aiba rabdare cu tine, sau mergi la medic

| MihaiNicu23 a răspuns:

SI vinul, si bauturile spirtoase si berea te ajuta sa rezisti mai mult in pat, dar ai mare grija sa nu te imbeti ca atunci o vei face lata rau de tot si vei avea probleme cu erectia.

| Pool77 a răspuns:

Eu am avut ceea mai nebuna partida de amea dupa 2 beri, a cate 0, 5L.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Pool77):

Ai facut sex cu vreun animal sau cu vreun obiect?

| Pool77 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu, cu prietena.
Nu stiu cum sa-ti spun, dar o partida nu consta doar din pozitia misionarului si doua minute.
Mai sunt exista si o conversatie, fie ea murdara sau frumoasa, poate mie-mi place mai dur, cu palme, cu tras de par etc.
Incep sa cred ca babele ca tine nu vor intelege chestia asta niciodata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Pool77):

Imi pare rau, dar violenta in sex nu am inteles-o niciodata!
Mi se pare animalica si nu pot concepe asa ceva. Stiu ca unii au instincte animalice si simt chiar placere, dar nu-i cazul meu.
Cat privesc "babele" ca mine, daca m-ai cunoaste cu adevarat, ti-ai schimba parerea.

| Pool77 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai nu te supara, dar mi se chiar o gandire batraneasca sau incuiata sa spui ca oricine are contact sexual si nu e intretinut in pat este o prostituata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Pool77):

Eu am vorbit referindu-ma strict la violenta in timpul sexului, nu la altceva!
Aici nu are nici o importanta gandirea batraneasca sau nu, pentru ca nu sunt prea multe femei care vor sa fie palmuite sau trase de par cand au sex, ceea ce mi se pare o mentalitate mai mult barbara, un instinct animalic, de care unii barbati sunt dominati.

| Pool77 a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti sigura ca nu sunt multe?
Multe nu vor despre fantezii si despre chestii de-astea in public, nici chiar cu prietenele lor.
Fosta, mi-a zis ca-i place mai dur dupa 6 luni de "relatie", era o relatie de o noapte.
Si actualei ii place mai dur, am intalnit deja 2 si nu sunt gigolo sa fii agatat peste 30 si doar 2 sa-mi fi spus.
Pana nu incerci, n-ai de unde sa stii cum iti place si ce-ti place.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Pool77):

Fufe de 1 noapte, se gasesc pe toate frumurile, se numesc curve/ sau prostituate si accepta orice fel de sex.
Eu vorbeam de o fata serioasa, nu orice parasuta!

| Pool77 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt cu actuala de aproape un an, a avut doar doua relatii inainte de mine, nu o consider nici fufa nici curva nici prostituata.
Doar pentru ca cineva se simte bine in prezenta celuilalt si incearca chestii noi nu se poate considera fufa/curva.

| Samariteanul a răspuns:

Nu cred ca rezistenta in pat tine de o anumita bautura, dar eu as alege vinul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice bautura te ajuta sa rezisti mai mult in pat, conditia e sa bei foarte mult...
Asa se intampla cu mine, iti spun din experienta, mai ales dupa o petrecere...
Si mai e si lenea care la fel ma ajuta sa rezist in pat, uneori chiar o zi intreaga...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vinul nu de alta, dar e mai usor pentru partenerã, sunt unele ce isi fac filme dacã le dai tarie cred cã vrei sã le faci mangã si sã-ti bati joc de ele. Sau ca esti un Betiv imputit dacã incepi sa mirosi a alchool când te apropii.

Răspuns utilizator avertizat