| Cadillac a întrebat:

Ce parere aveti despre Gatorade "bautura minune" este apa chioara sau chiar ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| foca21 a răspuns:

Dupa ce ca este groaznica la gust, nici nu te ajuta cu nimic am auzit de niste produse de la isostar ca sunt bune dar nu pot sa te asigur nu le-am incercat

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Nu, apa chioara este mai sanatoasa laughing. are minerale si vitamine cum zic ei, dar are si mult zahar. deci bautura minune la sport este pur si simplu...apa

| ForYouBaby a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic mai bine bei apa de izvor macar sti ca ii sanatoasa nu bautura asta cu o multime de colorantiwinkinghappy sta in joc sanatatea ta asa ca alege ce ii sanatos nu ce are eticheta interesantawinkinghappy