| vali11 a întrebat:

Ce cadou ar fi potrivit de 14 februarie, Ziua Indragostitilor, pentru o fata? Nu stiu ce sa-i iau
Va rog dati`mi idei.

4 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Un ursulet de pluswinking

| cat a răspuns:

Ce zici de ceva de genul rama foto in care ii pune o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei lor http://www.crownfashion.ro/......hei-106732 sau alte chestii haioase cu inimioare http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-valentine-s-day-106723

| arysa a răspuns:

Daca e mai copilaroasa un maimutoi de plus, o inima de plus; daca nu poti sa iei un lantisor cu o inima care se imparte in 2 si jumatate sa ramana la tine, jumatate la ea.

| pUphyK a răspuns:

Hey eu ca fata mi-ar placea: sa o duci intr-o padure sau chiat in fata blocului unde sunt copaci sa faci o inima din ceva metal pe care o impodobehti cu vada o stropesticu ceva ca sa arda ceva alcool (nu cred ca va fi frumos cu benzina sau motorina ca va mirosi) si pe jos ceva multe luminarii dar sa ai pe cine care sa te ajute sa le aprinzi inainte ca ea sa apara la locul dat.acolo ii dai un trendafir + un lantzishor sau ceva gingaj.

cred ca va fi ft frumos din partea si ea va fi multumita,

imi zici si mie daca te-a ajutat

winking