| MysticWayz a întrebat:

Ce cadou ar fi potrivit de 14 februarie, Ziua Indragostitilor, pentru un baiat? Nu stiu ce sa-i iau crying
Va rog dati`mi idei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu lollita dar daca chiar vrei uite eu spun sai-i iei o inimioara sau ceva decoratziune un tablou ceva sal puna in casa. O mica poza cu ramana cu tine sau ceva. Un ursuletz happy

3 răspunsuri:
| YourAngel a răspuns:

Nu conteaza ce ii iei cat conteaza gestul pe care if faci, daca tine la tine cu adevarat se va bucura si ca te vede in fiecare zi sau vorbeste cu tine la telefon, daca ma intelegibig grin

| Loryyyyyyyy a răspuns:

Pai stii de obicei baietii iau cadouri fetelor nu fetele baietilor.cam ciudat sa ii iei tu lui, dar...

| Livia_5317 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......97536.html
http://thegift.bizoo.ro/vanzare/365682/Breloc-metalic-pentru-indragostiti
Sper ca te-am ajutat.
Poti, daca preferi, sa ii confectionezi tu ceva.
SUCCES!