| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea da unui baiat de sfantul valentin. E blond cu ochii albastrii intens love struck love struck.

Răspuns Câştigător
| BaNnGi a răspuns:

Un ceas foarte jmekerhappy sau o bretara...sau nu stiu

2 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Poi o minge originala daca e fotbalis.
Un parfum
Un ceas
O bluza
O inimioara
Cel mai bine ar fi sa ii iei un ceas si un parfum. Eu i-am luat prietenului meu o bluza ca asta http://images7.okr.ro/......00_700.jpg dar pe roz si o cana cu tot felul de mesaje scrise ( cana are si un ursulet micut, cadou)
Funda?

| Marynna a răspuns:

Parerea mea e ca de V's Day nu trebuie luate lucruri scumpe,ci lucruri cu o anumita semnificatie. Poti sa ii iei ceva pe care scrie TE IUBESC,sau,ceva simbolic,in niciun caz parfum,ceas.V's Day trebuie sa fie o zi speciala,asa ca mai bine iei un cadou special,ceas,parfum,haine primeste si de ziua lui, dar de la tine de V's Day tebuie sa fie ceva special, facut din inimahappy