| AnDutZzA020 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu de Sfantul Valentin? Mentinonez ca nu prea am bani. As fi vrut sa pun in rama o poza cu noi insa nu am nici-o poza impreuna cu el. Ce sa fac. :'( Funda.

Răspuns Câştigător
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Vad ca deja ai primit cateva idei destul de bune. Eventual poti ca de Ziua Indragostitilor sa organizezi ceva, si sa te asiguri de data asta ca faceti poze impreuna. Mie mi-a placut cand iubita mi-a daruit o scrisoare frumoasa scrisa din inima pe o foaie rosie. Daca vrei sa ii faci si un cadou poti gasi totusi si idei mai putin scumpe, eventual ceva handmade sau cadouri ieftine gen: http://www.buyxpress.co/cadouri-pentru-barbati-de-valentines-day/ chiar si un simplu accesoriu vestimentar.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
oare dragostea din ziua de azi consta numai in cadouri? daca imi dai te iubesc/daca nu nu te mai iubesc? este de ajuns o imbratisare sincera si un Te iubesc tot sincer si face cat jdemii de cadori.
O zi frumoasa sa aihappy

| anamaria0974 a răspuns:

Uite o idee draguta : Ai putea sa ii cumperi un stick(nu este foarte scump, in jur de 15-20 de lei ) si ai putea sa te filmezi pe tine, sa ii faci un mic video in care ii poti spune cat de mult il iubesti si tot ce simti pentru el, si sa il bagi pe stick, cred ca l-ai putea impresiona! :*

| neutrino a răspuns:

Ii poti oferi o rama goala. Oare ce va pune in ea si cand anume?

| Kirito21 a răspuns:

Ii poti scrie o scrisoare de dragoste este ieftin si de efect.

| Boonus80987 a răspuns:

Eu zic ca nu este nevie neparat de un cadou, din moment ce spui ca nu ai un buget potrivit pentru a cumpara ceva. Un simplu " te iubesc " spus din inima, o imbratisare calda si un sarut valoareaza mai mult decat un cadou.
Sper ca te-am ajutat! happy