| IarinaPici22 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitului meu de Sfantul Valentin?

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Hei.
În special i-ai putea lua haine sau încălţăminte pentru că ştii că i-ar fi de folos.
Poţi opta şi pentru bijuterii, parfumuri sau produse bărbăteşti (creme de după ras şi din astea), totul depinde de gusturile lui.
Îi poţi face lucruri manuale, gen o ramă foto+un portret al vostru făcut de cineva priceput sau poţi pune o poză trasă la imprimantă, un borcan cu bileţele pe care să-i scrii 50 de motive pentru care-l iubeşti (bineînţeles că nu-s doar atâtea, dar poţi să le scrii pe cele mai impotante) sau altele lucruri (găsesti diverse idei pe internet).
Având în vedere că este o zi a îndrăgostiţilor, îi poţi comanda nişte produse personalizate, precum: cană, pernuţă, puzzle, glob cu poza voastră (din acela cu sclipici în el, ar cam fi aşa de sezon). Mai jos o să-ţi las link de unde poţi comanda şi de unde am comandat şi eu. Produsele au o calitate foarte bună şi este o firmă serioasă.
https://www.facebook.com/profile.php?id=335525396466697&fref=ts
Îi poţi comanda şi de pe alt site, desigur, dar eu ţi l-am recomandat pe acesta pentru că am fost foarte mulţumită.
Acum depinde de bugetul tău şi gusturile sale.
Îţi doresc mult succes şi o seară bună!

| Venusgirl a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=e8bZWkTtroY

https://www.youtube.com/watch?v=yAF79FSw9pU

acestea sint doua video cu cadouri...
eu iti propun sa-i dai un ceas de mana, sau parfum (insa parfumul e prea banal) alege tu

| danailie2004 a răspuns:

Parerea mea e ca Ziua Indragostitilor este despre voi 2, deci cadoul trebuie sa fie legat de amandoi (de asta cadourile generale pentru el, gen haine, parfum, ceas, etc, se preteaza mai bine la alte ocazii, gen ziua lui de nastere, Craciun).
Daca e mai romantic, poti sa-i iei un album foto de sezon si sa-l umpli cu poze cu voi (ex: http://www.cadouridecoratiuni.ro/......s-day.html )
Daca ii plac lucrurile mai haioase, poti sa-i iei ceva mai funny (ex: o pusculita in forma de inima http://www.cadouridecoratiuni.ro/statuete-si-figurine/pusculita-inima.html si sa strangeti bani in ea ca sa mergeti undeva sau sa faceti ceva impreuna). Sper ca te-am ajutat!

| E1Onyx1E a răspuns:

Depinde foarte mult de gusturile pe care le are.