| Andrewwwbb a întrebat:

Ce cadou as putea lua iubitei mele la prima întâlnire?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O floare

| dullcat a răspuns:

O cutie de ciocolata fairtrade.Gasesti la lidl foarte faine si bune.

| Hammurabi a răspuns:

Ușurel, că încă nu e iubita ta.
Dacă nu v-ați întâlnit niciodată, ai puțină răbdare să vezi rezultatul primei întâlniri. Poate n-o să te placă și nu mai vrea să se vadă cu tine. Sau poate o să te placă.
Oricum nu e cazul acum să-i iei un cadou.
Ți-a spus foarte corect @suntserios.
O floare e suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt prima intalnire cel mai dragut si potrivit cadou este o floare happy

| AdioTPU a răspuns:

Un buchet de trandafiri roz, rozul însemnând prietenie.

| Mda01 a răspuns:

Nimic complicat sau scump, nu merita ceva foarte scump fix la prima intalnire, recomand doar ceva simbolic, sa se vadă gestul happy

| Marian12123 a răspuns:

Nimic!

| Bingoo a răspuns:

Ce dragut! Un buchet de flori e de ajuns, iar ca sa o scoti undeva, nu iti sugerez local pompos, du o intr-un loc in care puteti fi voi insisi ca sa va cunoasteti