| Gumalamanaazecea a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau iubitului meu de ziua lui? Face in august 21 de ani...in plus,tot in august,pe la sfarsit,facem si un an impreuna. Idei? Nu vreau chestii scumpe, ceva de suflet

4 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Pentru ziua lui fa-i un tricou personalizat haios. Nu mai e la varsta pentru maimutoaie de plus, etc si oricum trivourile sunt accesibile ca si pret, plus practice si amuzante happy. Pentru ziua voastra o rama cu o poza cu voi doi e suficient. Plus o zi placuta pentru amandoi happy.

| thewomaninwhite a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un tricou personalizat cu un text ceva sau cu o poza de-a voastra este in jur de 35 de lei sau o bratara

| BiAnCa765430 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-i iei de ziua lui o rama cu o poa in care sa fiti voi doi, iar pentru aniversarea voastra de un an as recomanda un fil la tine acasa cu o cina romantica. Acum depinde de tine SUCCES FUNDA kiss

| tdrandy a răspuns:

Heei, si prietenul meu face 21 prin august, si putin inainte si noi facem un an! Eu ma gandeam la ceva personal (merge tricoul, dar eu una am epuizat asta de dragobete) precum bratari la fel sau brelocuri. Pentru aniversare poti face un collage sau un tablou dragut cu voi. Iar varianta cu o cina pregatita de tine si o baie fierbinte sau un masaj relaxant e cireasa de pe tort... Pe care tort il poti confectiona tu intr-o forma amuzanta (daca ii place fotbalul, fa-l rotund cu alb si negru, precum o minge; sau daca ii place tenisul, fa-l in forma de racheta!) Te pup, succes!