| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

ce cadou as putea sa i fac iubitului meu? Facem un an pe 13 Ianuarie si nu am nici o idee. Nu mai vreau parfumuri si alte chestii d-astea ceasuri. Vreau ceva nou. Aveți idei?

Răspuns Câştigător
| 140iuli703 a răspuns:

Ai putea sa comanzi niste tricouri / bluze personalizate. De exemplu... O pereche de tricouri : pe unul sa fie o fata cu un magnet si pe celălalt un baiat a carui inima este atrasa de magnet. Se gasesc tot felul de tricouri cu imagini simpatice de genul si nu te costa nici cine stie cat.

9 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Un striptease si poate si altceva dupa sa plece schiopatand...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bluza faina

| AdelaElena88 a răspuns:

Un portret desenat cu voi doi mi se pare foarte drăguț:3

| AresLusitani a răspuns:

Pf, în afară de bijuterii gen ceasuri, brățări, lanț, dacă dispui de un buget mai sănătos, îi poți lua ceva device-uri, gen telefon laptop. Te poți axa și pe ceasurile sau brățările intelingente... sau accesorii pentru acestea dacă are deja, o husă personalizată pentru telefon sau ceva căsti mai de calitate. Opțiuni sunt numai bani să ai! Sper că te-am ajutat, sărbători fericite!

| anapatrascu a răspuns:

Poti sa-i faci o farsa.
Poti sa-i spui ca l-ai parasit si dupa aduci tortul.

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Prima voastra poza pusa in rama, bratari la fel, o bratara de argint cu initiala ta, un breloc cu poza voastra inauntru

| crissssro a răspuns:

Un IPhone 7
sau un ferrari
precis o sa te iubiasca

| iulian123321 a răspuns:

Prezervative

| AlexFotbalistul01 a răspuns:

Il intrebi cand e singur acasa