| tyberyiu a întrebat:

Ce cadou ii pot cumpara fostei mele prietene de ziua ei? ceva frumos care sa o impresioneze, cu ocazia asta poate ne si impacam. are 16 ani ce cadou asa mai frumos as putea sa-i cumpar?

5 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Ceva personalizate cu voi doi o cana un tricou, o perna cu o poza cu voi doi
sau o carte frumoasa de dragoste -dragostea nu moare de maitrei devi sau nunta in cer-eliade

| Danysan a răspuns:

Ceva care sa va aduca aminte ca v-ati iubit, sa va reprezinte!

| marinaa9 a răspuns:

Un lant cu un simbol care a insemnat ceva pentru voi doi, sau initialele, sau daca aveti poze impreuna ii poti face cadou un album cu pozele voastre, asta daca chiar a tinut la tine

| DDoctorita a răspuns:

Buna tyberyiu.

Eu sunt mai clasica asa, si imi plac la nebunie buchetele mari de flori. Tuturor fetelor le plac, impresionazo cu un buchet enorm cu florile ei preferate. Crede-ma, ii va placea. happy

| Crystyna_Elena_1997 a răspuns:

Pai ceva sa o reprezinte pe ea, adica ceva potrivit stilului ei, Sigur nu va putea sa te refuze atunci
SUCCES :*