| patricia_1074 a întrebat:

Urgenta... vreau si eu niste sugestii daca se poate! ce cadou as putea sa-i cumpar unui baiat de ziua lui? vreau ceva care sa impresioneze...sa fie ceva frumos! dar nu iesit din comun... excludeti parfumurile, sticlele de bautura sau brelocurile...as dori ceva mai ...nu stiu...altfel! help pls.multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lale_2033 a răspuns:

Depinde de relatia ta cu acel baiat, ai putea sa ii iei un ceas, un aparat de ras din acela electric (daca stii ca nu detine unul) sau un tricou personalizat cu un mesaj haios daca e o fire cu simtul umorului, o cana personalizata (o poate folosi cand isi bea cafeaua si asa o sa-si aminteasca inca de dimineata de tine).
Sau te poti folosii de pasiunea lui pentru sport sau electronice (daca are o pasiune de genu') ca sa te inspiri.

7 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ar fi fain sa ii iei un tricou personalizat si un ceas fain de mana

| devilll a răspuns:

Daca i plac masinile iai o masinuta de fier de cca 20cm sa fie ceva de firma nu chinezari gasesti in benzinari mai ales in moluri

| alexdop21 a răspuns:

Pai cat timp mai ai pana te duci la petrecere... cati ani are baiatul, ce tip de baiat e... stii trebuie cat mai multe amanunte ca sa te putem ajuta.

prfml
| prfml a răspuns:

A mai fost o intrebare asemanatoare, poate te ajuta raspunsurile : ...s-in-pana/

| Gexu a răspuns:

Eu i-am cumparat o pernuta personalizata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O imbracaminte pentru telefon daca foloseste sau orice accesoriu, o cartela cu care sa vorbeasca numai cu tine, un ceas de mana, un cd. cu anturajul din care faceti parte, carti de tarod, faceti spiritism, de amuzament.

| miriam0198 a răspuns:

Haine, poate o pusculitza, depinde de varsta acestuia!