| girlgirl a întrebat:

Cum pot face rost de bani pentru. ai cumpara bunici mele un cadou de ziua ei si ce cadou as putea sa ii cumpar?

Răspuns Câştigător
| MG4Life a răspuns:

Cumpara-i d'aici ceva http://www.dmail.ro/categoria/Idei-de-cadouri/, sau orienteaza-te catre ceva, orice
Problema cu banii e buba, ia alocatia, banii de buzunar, sau cere'le la ai tai bani, ca e pentru parinti lor, pana la urma!
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa economisesti iar daca mai ai timp pana la ziua bunicii poti incepe de pe acumhappy