| papusasanduta a întrebat:

Ce cadou sa-i ofer prietenului meu de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| Mishelle173 a răspuns:

Un ceas, parfum, o noapte ferbinte de dragoste.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pana atunci mai este si cine stie ce mai apare nou, oricum o rama foto digitala ar fi perfecta

| ravyALEX a răspuns:

Dupa mine nu ar trebui sa ii iei nimic pentru ca ii ajunge ca I'll iubesti dar daca chiar vrei sa ii iei ceva incearca cu un parfum. Spray orice
Gestul conteaza

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Doar ignora-l sa vezi ce zice cat te iubeste

| Xenya a răspuns:

Nu te gandesti cam prea devreme la cadou pentru ziua indragostitilor? happy

| 1234abcd a răspuns:

Mai ai timp sa te gandestiwinkinglaughing))

| allison20 a răspuns:

O perna in forma de inima. Sigur stii ca sunt 2 cani aproape lipite una de cealalta in forma de inima. Sau pur si simplu ii poti grava un breloc pentru cheie cu numele vostru.

| SabinCrb a răspuns:

Ce vrei tu. O sa aprecieze oricum ar fi.

| Ionescu_Catalin_1992 a răspuns:

Un oral.

| Kidutz970523 a răspuns:

Bn mai ai mult timp de gandit dar uite asa, ub tricou frumos cu un mesaj, un parfum bun, un ceas, o cina impreuna doar voi doi intr-un loc special.