| nustiu_2803 a întrebat:

Ce cadou poti sai oferi unui baiat de 17 ani, la ziua de nastere. daca esti prietena cea mai buna? fundita:* sorry de categorie

Răspuns Câştigător
| CosminME a răspuns:

o bratra/inel/lantisor de argint, un parfum

8 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Sal. sunt baiat de 18 si mie unu imi placea ceva de genul: o bratara sau un lantisor( nu de aur si scumpe ceva care sa insemne ceva(din cauciuc sau ata crosetata laughing nu imi vine cum se zice) mai ieftin) sau o bluza faina, in orice ceva care sa semnificativ adica sa insemne ceva ca vine din partea ta.

| Alexakos a răspuns:

Acuma am vazut cum am scris laughing sper ca ai inteles si sa ne spui ce ai luat pana la urma.

| alexush a răspuns:

Are dreptate xristo. ceva mic pe care sa il daruiesti din dragoste.si mie imi plac tot bratarile si lanticurile. unui baiat ii sta bine cu argint.winking

| Adeliи97 a răspuns:

Un pachet de balonase coloratelaughing

| nustiu_2803 explică:

Un lantisor de argint...

| Oani a răspuns:

Un parfum. un ceas... fundy?hee hee

| Snoke a răspuns:

Ti-au raspuns ei. dar categoria nu e chiar gresita, nu? big grin

| yooood a răspuns:

Un set adidas sau un ceas