| anonim_4396 a întrebat:

Caut un cadou pentru prietena mea, mai exact pensule pentru machiat.As dori niste recomandari de la fete daca is si alte idei de cadou is bine venite.As da pe pensule pana in 120-130 lei. Multumesc + funda

Răspuns Câştigător
| Blackrose4 a răspuns:

Bună.
Dacă vrei să îi cumperi pensule de machiaj sau dacă ea îşi doreşte asta, îți recomand pensulele de la RealTechniques (le găseşti online pe Make Up Shop sau pe Cosmetic Style), şi pensulele de machiaj de la Inglot (le găseşti pe Inglot.ro). Aruncă o privire pe site-uri şi alege ce îți convine happy.
Alte sugestii de cadouri: un lănțisor, o brățară, ceva finuț de argint. Acum, depinde de bugetul tău.

| Blackrose4 a răspuns (pentru Blackrose4):

P.S: Dacă ai un magazin Pandora prin apropiere poți să te uiți şi la brățările din argint, au destule modele şi sunt foarte frumoase (prețul depinde de brățară, cea mai ieftină e undeva la 199 de lei). Cred că i-ar place. happy

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Ce sa faca cu pensule? Banuiesc ca are deja acasa. Fa-i cadou o bluza.

| Fky_Adrian_1999 a răspuns:

Nu conteaza cat de scump e cadoul atata timp cat prietena ta nu este genu ala de fata materialista... Ceva dragut din partea unui baiat ar fi un lantisor cu 2 jumatati de inima care se unesc (eu asa am) niste trandafiri si un ursulet.Adica dupa mine asta ar fi ceva dragut si romantic in acelasi timp.