| Chrisstine a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar iubitului meu de craciun?

Ma duc sa fac craciunul acasa la el cu inca 2 cupluri:-d si nu stiu ce sa ii cumpar el are 17 ani!

Răspuns Câştigător
| logatcamembru a răspuns:

Cumpara un colier la fel ca al tau sau un inel, ceva ca sa va lege pe veata.love struck:* pana la urma nu prea conte cadoul. conteaza ca il iubi si el la fel.love struck noroc:pup:*

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Un tricou personalizat.

| LordCronos a răspuns:

1. Un tablou cu voi 2 din bucatele de puzzle;
2. Daca ii place sa citeasca, ceea ce nu cred :)), o carte despre viata sexuala. :)
3. Poti citi articolul acesta: http://www.eva.ro/......-2275.html

| Lariii2 a răspuns:

Un ceas de manabatting eyelashes sau un lantisor... o bratara smug! Fundaaaa?